Sonuç Getiren Reklamlar İçin Ödeme Yapın

Hayal Değil Gerçek Reklam

Google reklamları günümüzde neredeyse %100 sonuç vermektedir. Kullanıcılar sunduğunuz ürün ve hizmetleri aradığında, Arama Ağı reklamlarınız Google arama sonuçlarında gösterilir. Buradaki en önemli detay ise şudur; “Yalnızca kullanıcılar web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi telefonla aramak için reklamı tıkladığında ödeme yaparsınız”. Yani google reklamı verdiğinizde arama yapan bir kullanıcı sizi gördüğünde değil reklamınıza yada adresinize tıkladığında ödeme yaparsınız.

 

AdWords reklam görüntülemek için sizden ücret almaz. Bunun yerine, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında, YouTube’da videonuzu izlediğinde veya işletmenizi telefonla aradığında ödeme yaparsınız.

Bütçe belirleme konusunda karar size aittir. Bazı işletmeler ayda on binlerce dolar harcarken bazıları birkaç yüz dolarlık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

Hemen Teklif İste

Örnek Çalışmalar

Los Marineros

Proin faucibus, nunc vitae hendrerit mollis, eros erat congue odio, sollicitudin aliquam nisi arcu a diam. Vivamus fringilla risus diam, ac mollis felis ultricies faucibus.

VIEW DETAILS

Exabeam

Nulla eget neque finibus, mollis lorem eget, congue est. Proin dignissim elit suscipit condimentum tristique. Proin arcu neque, scelerisque eget neque sed, imperdiet aliquet sem.

VIEW DETAILS