Fotoğraflarla Kullanıcıların İlgisini Çekin

Doğru Müşterilere Ulaşın

AdWords görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000’den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir. Google Arama’daki reklamlar gibi görüntülü reklamlar da bir başlık, iki metin satırı ve bir URL içerir. Resimler veya rich media ile bu reklamlar, özelleştirilmiş düzenleri, etkileşimli öğeleri, animasyonları ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.

  • ­Duyarlı Reklamlar
  • ­Etkileşim Reklamları
  • ­Gmail Reklamları

Gmail’de, kullanıcıların gelen kutularında genişletebileceği, kaydedebileceği ve yönlendirebileceği özel reklamlar gösterilebilir. Belirli mobil uygulama kategorilerini hedefleyen bir kampanya oluşturulabilir veya hâlihazırda yayınlamakta olduğunuz uygulama içi reklamların performansını izleyebilirsiniz.

Hemen Teklif İste

Örnek Çalışmalar

Los Marineros

Proin faucibus, nunc vitae hendrerit mollis, eros erat congue odio, sollicitudin aliquam nisi arcu a diam. Vivamus fringilla risus diam, ac mollis felis ultricies faucibus.

VIEW DETAILS

InfluxData

Sed lacinia urna quis purus aliquam volutpat. Suspendisse sagittis elementum dui, ut feugiat dolor luctus vitae. Morbi pellentesque, ipsum ut condimentum tristique, odio massa hendrerit.

VIEW DETAILS