Video Prodüksiyon

Profesyonel Videolar İle Marka Tanıtımızı Arttırın

Look CS Reklam Ajansı olarak, modern tasarımlar eşliğinde video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Video Prodüksiyon video oluşumunu kapsayan tüm süreçlerin tamamıdır. Video prodüksiyon sırasıyla 3 ana başlıktan oluşmaktadır. Her bir bölüm kendi içinde kritik önem arz etmektedir.

  • ­Çekim önü ve hazırlığı.
  • ­Profesyonel çekimler.
  • ­Çekim sonrası ve kurgu.

Look CS Reklam Ajansı ürettiği her bir projede, yenilikçi anlayışını ve deneyimlerini birleştirerek, amaca yönelik yüksek kaliteli Tanıtım Filmi Çekimi, Reklam Filmi Çekimi, Video Klip Çekimi, Ürün Tanıtım Filmi Çekimi, Etkinlik Klibi Çekimi gibi alanlarda video prodüksiyon hizmetleri sunar.

 Havadan Çekim, Infografik Video Yapımı, Eğitim Filmi Çekimi, İş Güvenliği Filmi Çekimi alanlarında yüksek kaliteli video prodüksiyon hizmetleri sunmaktaktayız.

Hemen Teklif İste

Video Prodüksiyon Yapım Süreci

Video Prodüksiyon süreci zaman alan ama kapsamlı bir süreçtir. İşletmeniz için mükemmel bir çalışma birkaç adımda tasarlanmaktadır.

Keşif

Video Prodüksiyon hizmetlerine başlama sürecinde ilk olarak çekim mekanlarında keşif ve gözlem yapılır. Bu süreçte, projeyle ilgili detaylı analiz gerçekleştirilir ve pazar araştırması yapılır. Projeye uygun olarak senaryo hazırlığı, müzik seçimi, metin yazımı ve seslendirme faaliyetleri belirlenir. Bu ana etmenler tamalandığında, yapım öncesi hazırlık çalışmaları da başarıyla tamamlanmış sayılır.

Çekim

Çekimde kullanılacak ekipmanlar çekim senaryosuna göre hazırlanır.  Çekim senaryosuna ve oluşturulan metine uygun olarak gerçekleştirilen profesyonel çekimler yapılır. Video, fotoğraf v.b görüntüler çekim senaryosuna uygun hale getirilerek kurguya hazırlanır.

Böylelikle yapım süreci de başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Kurgu

Profesyonel çekimler sonucu elde edilen ham görüntüler veya yapılacak çalışmaya bağlı olarak satın alınacak lisanslı stok görüntüler, post prodüksiyon aşamasına sorunsuz bir şekilde geçilmesine olanak sağlar.

Video Prodüksiyon sürecinin son aşaması olan yapım sonrası süreci, bu aşamaya gelene dek oluşturulan ve var olan tüm materyallerin programa aktarılması ile başlar. Konsepte uygun kurgu/montaj kapsamında, ses ve müzik miksajı, logo animasyon tasarımı, görsel efekt tasarımı, senkronizasyon ve renk düzenleme eşliğinde video hazırlanmış olur.