Responsive Tasarımlar

Kalabalıkta Öne Çıkmak!

Web tasarımda trendler her dönem değişmektedir. Dijital dünyanın öncüleri Google, Facebook, Twitter, Microsoft, Apple vb. firmaların yeni tasarımları, yeni çıkan ürünleri ve yeni uygulamaları web tasarım trendlerinin değişmesine en büyük nedenlerdendir. Bir dönem mobil tasarımlar çok gündemde iken günümüzde yerini responsive tasarımlar almıştır.

Web Tasarımda öne çıkan bazı özellikler şöyledir;

  • ­Masaüstü ve mobil cihazlara uyumlu tasarımlar.
  • ­Farkınızı öne çıkaran modern tasarımlar.
  • ­Stratejik olarak oluşturulmuş SEO dostu kullanımı kolay tasarımlar.

Look CS Reklam Ajansı olarak firmanızın web tasarımını sektörünüzün ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Kurumsal Web Siteleri, E-Ticaret Web Siteleri, Web Portallar, Özel Web Projeleri, Haber Sitesi Yazılım ve Projeleri gibi  ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Hemen Teklif İste

Web Tasarım Süreci

Look CS Reklam Ajansı olarak web sayfanızın tasarımını yaparken kapsamlı bir strateji izliyoruz.

Analiz

Firmanıza ve sektörünüze dair geniş bir analiz yapıyoruz. Bu analizler doğrultusunda firmanızın ihtiyaclarını belirliyoruz.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu analizleri kullanarak kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımlar oluşturuyoruz. Bu tasarımları oluştururken günümüz teknolojisinde müşterilerinizin ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanmasını benimsiyoruz.

Uyumluluk

Web tasarım sürecinde dikkat ettiğimiz bir diğer unsur ise uyumluluktur. Günümüzde birçok teknolojik cihaz ve farklı platformlarda yazılımları bulunmaktadır. Web sitenizi tüm mobil ve masaüstü sistemlere uygun halde tasarlıyoruz. iPhone, iPad, Samsung gibi farklı marka ve ürünlerin yazılım platformlarıda farklıdır. Ayrıca Chrome, İExplorer, Firefox, gibi tarayıcılarında çalışma şekilleri farklıdır. Look CS Reklam Ajansı olarak yapmış olduğumuz web tasarımları tüm bu sistemlere uygun halde tasarlıyoruz.

Sonuç

Araştırma ve uyumluluk sürecimizin ardından en yeni çıkmış teknolojileri kullanarak, kurumsal kimliğinizi profesyonel bir biçimde yansıtan web siteleri tasarlıyoruz. Web sitesi firmanızın dijital dünyadaki görünen yüzüdür.  Look Cs Reklam Ajansı olarak güvenlik, uyumluluk, seo altyapısı ve kurumsallığınızı yansıtan tasarımlarımız ile sizi dijital dünyada en iyi şekilde temsil edecek web siteleri oluşturuyoruz.